Su; “Dünyanın En Temiz, En Masum Duygusu; Anneliktir”

0
84

kaymakam ali ihsan su8Önümüzdeki Pazar günü kutlanacak olan Anneler Günü nedeniyle yazılı bir mesaj yayınlayan İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su; “Dünyanın en güzel, en temiz ve masum duygusu hiç şüphesiz ki anneliktir” dedi.

Annelere verilecek en değerli hediyenin, onları sevmek olduğunu kaydeden Kaymakam Su; “Annelerimiz yaşamlarını çocuklarına adarken, ortaya koyduğu karşılıksız sevgi, özveri ve hoşgörü hayatımız boyunca benimsememiz ve gelecek kuşaklara da öğretmemiz gereken özel değerlerdir. Her türlü sorunumuzda sığındığımız, fikirlerini aldığımız, desteklerini gördüğümüz annelerimize, hak ettikleri sınırsız sevgi ve ilgiyi sunmak, gurur duyacakları fikir ve davranışları sergilemek onlara vereceğimiz en güzel ve kalıcı hediye olacaktır. Hayatımız boyunca yanı başımızda istediğimiz, güven ve desteğini aradığımız, yanında huzur bulduğumuz, sevgisini ve hoşgörüsünü hiçbir şeye değişmeyeceğimiz annelerimizin bizlere verdiği yüce değerleri bizler de çocuklarımıza aktarabilmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; Fedakârlık ve sabır timsali, karşılıksız sevgi ve sonsuz özverinin sembolü, değeri hiçbir zenginlikle ölçülemeyen ve yeri hiçbir zaman doldurulamayan annelerimizden hayatta olmayanlara rahmet dileklerimi, yaşayan annelerimize ise içten sevgi ve saygılarımı sunuyor, bütün Annelerin “Anneler Günü”nü kutluyorum” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here