Şehit ve Gazi Aileleri de Unutulmadı

0
81

TBMM İdare Amiri ve Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, Ramazan Bayramı  öncesi arefe gününde, Şehitlik’teki törenin ardından ilçedeki şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti.

Ziyaretlere Karasayar’ın yanı sıra, İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Erkan Olgay, Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın, İskenderun Deniz Üs Komutanı Dz. Kur. Alb. Aykar Tekin de katıldı.

Şehit aileleri ve gazi yakınlarını evlerinde ziyaret eden protokol üyeleri, onlarla bayramlaşırken, Gazi ve şehit yakınları ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, ilçe protokolüne teşekkür ettiler.

Ziyarette konuşan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, devletin her zaman şehit ve gazi ailelerinin yanında olduğunu belirterek; “Vatanlarına uğruna canlarını hiçe sayan aziz ve kadim insanlarımız, en değerli varlıklarımızdırlar. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize uzun ömürler, sağlıklı ve sıhhat dolu bir yaşam diliyorum. Şehit ve gazi ailelerimizi ziyaret etmek, dertlerini ve sorunlarını dinlemek bizlerin görevi olduğu kadar, yanlarında olmak bizleri de mutlu ediyor. Her zaman yanlarındayız” dedi. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here