Şehit Ailelerinden Başkan Seyfi Dingil’e Teşekkür Ziyareti

0
57

bld-şehit aileleri1İskenderun’daki şehit aileleri, Asri Mezarlık’taki Şehitliği yenileyen ve şehit aileleriyle yakından ilgilenen İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Makamda gerçekleşen ziyarete, İskenderun Şehit ve Gazi Aileleri Dayanışma Dernek Başkanı Fevzi Mercanoğlu, yönetim kurulu üyeleri ve şehit aileleri katıldı.

Ziyarette konuşan İskenderun Şehit ve Gazi Aileleri Dayanışma Dernek Başkanı Fevzi Mercanoğlu; “Şehitliği yenilediniz. Yaptığınız çalışma bizim için çok önem taşıyor. Şehit aileleri olarak hassasiyetinize, duyarlılığınıza, yakın ilgi ve alakanıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Şehit ailelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Seyfi Dingil; “Şehitlerimiz ve şehitlerimizin emaneti olan sizler bizim için çok önemlisiniz. Şehitlik çok büyük bir makamdır. Şehitlerimiz için ne yapsak azdır. Sizler evlatlarınızı vatanımız uğruna şehit verdiniz. Bizim için değerlisiniz. Her zaman yanınızdayız. Bütün şehitlerimizi rahmetle anıyorum, siz şehit ailelerine de sabırlar diliyorum. Şehitlerimizi asla unutmayacağız ve onların emanetlerine her zaman sahip çıkacağız” diye konuştu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, şehit aileleri Başkan Seyfi Dingil’e bir buket çiçek ve üzerinde ‘Şehitliğimizin bakım onarımına yaptığınız katkılar ve derneğimiz ile şehit ailelerine yakın alakanızdan dolayı teşekkür eder, bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar dileriz’ yazılı plaketle teşekkür etti.

Konuklarıyla yakından ilgilenen Başkan Seyfi Dingil, dernek yönetimine ve şehit ailelerine çiçek ve plaket verdi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here