Sanayi Esnafından Şahutoğlu’na Tam Destek!

0
19

Cuma günkü seçim çalışmalarına İskenderun Küçük Sanayi Sitesinde esnaf ziyaretiyle başlayan Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, sanayi esnafınca ‘Başkan’ gibi karşılandı.

Sanayi Sitesinde esnafları tek-tek gezerek tokalaşan Şahutoğlu, esnafın, “Hoş geldin Başkan, desteğimiz seninle. Her zaman yanındayız” sözleriyle gücüne güç kattı ve moral depoladı. Esnafa, hayırlı işler, bol kazançlar dileyen Şahutoğlu, 31 Mart tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimler için tüm sanayi esnafından destek istedi.

Şehit ve Gazi Aileleri Derneğine Ziyaret

Sanayi Sitesi ziyaretinin ardından Şehit ve Gazi Aileleri Derneğini de ziyaret eden Belediye Başkan Adayı Şahutoğlu, burada Dernek Başkanı Fevzi Mercanoğlu ve yönetimi tarafından da ilgiyle karşılandı. Karşılık samimi bir sohbet ortamında geçen ziyarette, yaşanan sıkıntılar ve çözüm önerileri konuşuldu.

Çay Mahallesi Minibüs Garajında Dolmuşçular Kooperatifine de bir ziyaret gerçekleştiren CHP’li Şahutoğlu, şoför esnafının sıkıntılarını bildiklerini, çözümü noktasında kooperatiflerle görüşerek çalışmalar yapacaklarını söyledi. (Haber: Helga TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here