Sanatçılar Bu Sefer ‘Kep Atmak’ İçin Sahne Aldı!

0
48

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarı 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı mezun adayı öğrencileri için kep atma töreni düzenlendi.

Ekinciler Holding Yönetim Kurulu Üyesi Recep Ekinci’nin de katıldığı, İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarı’nda gerçekleşen tören, Saygı Duruşu yapılması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Tören; il dışında olmasından dolayı törene katılamayan İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli’nin tebrik mesajının video aracılığı ile salondaki izleyicilere iletilmesi ile devam etti.

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarı Müdürü Prof. Dr. Zafer Savaş Doğantan’ın selamlama konuşması yapması ve çiçeği burnunda sanatçıları tebrik ederek ömür boyu başarılar dilemesinin ardından, Konservatuar öğretim elemanları öğrencilerine başarı belgelerini sahnede takdim etti.

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Kep Atma Töreni’nde cübbelerini giyen öğrenciler, heyecan, mutluluk ve gururla keplerini havaya fırlattı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here