Pazarcı Esnafından Başkan Seyfi Dingil’e Ziyaret

0
75

İskenderun Pazarcı Esnafları Dernek Başkanı Celal Şahin ve pazarcı esnafları İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun’da Pazaryerlerinin daha modern hale getirilmesi için çalışmaların devam ettiğini belirterek; “Kentin farklı bölgelerinde kapalı pazaryerleri yapılıyor. Orhan Tepe mahallesinde yapılan çok amaçlı kapalı semt pazarı projesi tamamlanmak üzere, Sakarya Mahallesinde yaptırılan çok amaçlı semt pazarı projesi devam ediyor. Daha sonra ihalesi yapılan iki bölgeye daha kapalı çok amaçlı semt pazarı yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Projeler bittiğinde vatandaşlarımızın ihtiyacını karşılayacak olan pazaryerlerinin güzel ve modern olacağını ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Bölgede yaşayan vatandaşlarımızın ihtiyacı olan pazaryerleri, en hızlı bir şekilde bitirilerek hizmete girecek. Vatandaşlarımız kışın yağmurdan, yazın sıcaktan etkilenmeden alışveriş yapabilecek. Esnafımız da kışın ve yazın rahat bir ortamda satış yapabilecek” diye konuştu. Yapılan konuşmaların ardından Başkan Seyfi Dingil, pazarcı esnafı ile fikir alışverişinde bulundu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here