Palmiye Ailesi İftarda Muhtarlarla Buluştu

0
128

Özel Palmiye Hastanesi geleneksel hale getirdiği iftar davetlerine devam ediyor. İskenderun ve Arsuz bölgesi muhtarları ile oda başkanları ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin ağırlandığı iftar sofrasında bir kez daha birlik ve beraberlik mesajı verildi.

Barış, sevgi ve hoşgörü kenti Hatay’da sağlık alanında nitelikli, yüksek standartlı ve etik değerler ışığında güvenilir sağlık hizmeti sunan İskenderun Özel Palmiye Hastanesi’nde düzenlenen iftar yemeğine Muhtarlar ve Oda başkanları ile bazı sivil toplum kuruluşlarının başkanları katıldı. Alevi inanç önderi Şeyh Necati Gündüz’ün Kuranı Kerim tilaveti ve iftar duası yaptığı iftar yemeği birlik ve beraberliklerin pekişmesi açısından önemli bir davet oldu.

Palmiye Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Kirmit, Başhekim Yılmaz Şahutoğlu, yönetim kurulu üyeleri Serdar Kirmit, Seval Kirmit Yazar ve eşi Emir Selim Yazar’ın katıldığı yemekte iftar sonrası konuşan Başhekim Dr. Yılmaz Şahutoğlu, Hatay’ın 15 ilçesine ve şehir dışından gelen hastalara kaliteli sağlık hizmeti vermek için çaba harcadıklarını belirtti.

Bölge insanına verdikleri önemi her fırsatta dile getiren Şahutoğlu bu manada hastanede sürekli bilimsel ve teknolojik yatırımların yapıldığını ve bu yatırımların yapılmasında başta yönetim kurulu başkanı Cemil Kirmit olmak üzere yönetim kurulu üyelerinin ciddi destek verdiklerini belirterek kendilerine teşekkür etti.

Hastane kapasitesini ve çalışan sayısını % 500 artırarak bölge insanının sağlık standartlarını arttırmakla birlikte istihdam yarattıklarının altını çizen Şahutoğlu; “Birlik beraberliğimizin kardeşliğimizin daim olmasını diliyorum. Bu iftar daveti vesilesi ile hepinizin ramazanını tebrik ediyorum” dedi.

Palmiye Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Kirmit ise konuşmasında Palmiye Hastanesi olarak düzenledikleri iftar yemeğinde bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu kaydetti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here