Özer; “Yaptıklarım Yapacaklarımın Teminatıdır!”

0
242

bülent özer13İskenderun Belediye Başkan aday adayı Bülent Özer gece gündüz demeden İskenderun’u karış-karış dolaşıyor. Sebze Hal’inden balıkçı pazarına, Şehir içi otobüs duraklarından çarşı esnafına kadar yılmadan çalışan Başkan Özer, akşamları da ev-ev mahalle-mahalle, köy-köy dolaşıyor, halka Ak Belediyeciliği anlatıyor.

İskenderun’u metropol şehir yapmak için kolları sıvayan Başkan Özer; “Sarıseki’de 5 yılda yapmış olduğumuz hizmetler ortada. Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır. Hemen hemen her gittiğim ortamda aynı şeyleri söylüyorum fakat gerçekler ve yapılan hizmetler ortada, Deniz şehri İskenderun’da maalesef balık kültürümüz çok zayıf, balıkçı esnaflarımız için yeterli bir balık satış merkezimiz bulunmuyor. Balıklar göze hitap eden bir besin türü olduğu için insanlar balığı gördükçe alıyorlar. Bu nedenle şehir merkezine modern balıkçı pazarın kurulması gerektiğine inanıyorum” dedi.

bülent özer14

İskenderun’daki semt pazarlarını da dolaşan Başkan Bülent Özer, şehrin semt pazarlarını tek tek dolaşarak pazarcı esnafının sorunlarını dinliyor. Pazarcı esnafının da yüreğine su serpen Başkan Özer, şehre modern Pazar tesislerinin kurulması gerektiğine dikkat çekti. Adaylık belirleme sürecine sayılı günler kala adeta adaymış gibi çalışan Başkan Özer; “Bu seçim çok önemli. Gerek Hatay Büyükşehir, gerekse İskenderun Belediyesini Ak parti iktidarı ile buluşturmanın zamanı geldiğine inanıyoruz. Yapılan hizmetlerin devamının gelmesi noktasında, hep birlikte İskenderun için tam zamanı diyoruz. İskenderun’u metropol şehir yapmak için bu yollara düştük. Hep birlikte mutlu sona birlikte kavuşacağımıza inanıyorum. Gerek parti teşkilatımız, gerek parti tabanımız İskenderun Belediyesinin kazanılması için kararlı bir şekilde duruş sergiliyorlar. Partimizin, kadın kolları, gençlik kolları ile birlikte dört koldan çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here