Nebil Özdemir, İlçe Halk Kütüphanesi Müdürlüğüne Asaleten Atandı

0
122

Nebil Özdemir, İskenderun’da babasının uzun yıllar müdürlük yaptığı İlçe Halk Kütüphanesi’nde 13 aydır vekâleten yürüttüğü Müdürlük görevine asaleten atandı.

İskenderun İlçe Halk Kütüphanesinin, 2004 yılına kadar 28 yıl müdürlüğünü yapan Mehmet Özdemir’in oğlu Nebil Özdemir de baba mesleğini seçerek okulunu okudu, 2009 yılında İskenderun’a ataması yapıldı. Kütüphanecilik kültürünü doğduğu günden itibaren alan, içerisinde büyüyen Nebil Özdemir, babası Mehmet Özdemir’in yolunda ilerledi. Düzgün kişiliği, disiplinli ve başarılı çalışmalarıyla takdir gören Nebil Özdemir, 13 aydır İlçe Halk Kütüphanesinin Müdürlüğünü vekâleten yürütüyordu.

İlçe Halk Kütüphanesi Müdürlüğüne asaleten atanan Nebil Özdemir sosyal medya hesabından konuyla ilgili şöyle bir paylaşım yaptı; “Bugün itibariyle doğumumdan 2004 yılına kadar babamın 28 yıl müdürlüğünü yaptığı ve ömrünü adadığı, annemle tanıştığı, içinde doğduğum, büyüdüğüm, çocukluğumdan bu yana her biriminde her kademesinde severek çalıştığım, 2009 yılında atandığım ve son 13 aydır vekâlet ettiğim İskenderun İlçe Halk Kütüphanesi’ne, Kütüphane Müdürü olarak atanmış bulunmaktayım. Ne mutlu bana ki, doğup büyüdüğüm memleketimde böyle bir görev nasip oldu. Beni bu göreve uygun gören tüm Amirlerime ve arayıp soran tüm dostlara çok teşekkür ediyorum.” (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here