Muhtarlar Derneğinden Başkan Civelek’e Ziyaret

0
58

bld-muhtarlar derneğiHatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü ve yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek’e nezaket ziyaretinde bulundu. Hatay Muhtarlar Derneği Başkan ve yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Civelek, derneğe çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarette, İskenderun’daki yeni içmesuyu şebeke döşeme çalışması, Katı Atık Değerlendirme ve Bertaraf Tesisi, drenaj kanalı, iskele yapımı, sahil düzenleme çalışmalarına değinen Belediye Başkanı Yusuf Civelek; “İskenderun’un ve halkımızın ihtiyacına yönelik çalışmalar yapıyoruz” dedi. Küresel iklim değişikliğine dikkat çeken Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, bu nedenle içmesuyu ve drenaj kanalları çalışmasının her geçen gün daha çok önem kazanacağını ifade etti.

Yaptığı konuşmasında, halkın ve kentin ihtiyacına yönelik, kalıcı ve ileriye dönük çalışmalar yapmanın önemli olduğunu belirten Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü; “Çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dileriz. Halkın ve İskenderun’un ihtiyacına yönelik, kalıcı çalışmalar yapıyorsunuz. Sizleri yaptığınız bu önemli çalışmalardan dolayı kutluyoruz” dedi.

Ziyarette, derneğin çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Gülcü, muhtarlar il dernek başkanları olarak, her ay bir ilde toplantı yapıldığını, bu kapsamda Hatay Muhtarlar Derneği toplantısının 28 Nisan’da saat 12.00’de Antakya Semt Pazarı Çok Amaçlı Salonunda düzenleneceğini belirtti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here