MKÜ Şenliklerinde Haluk Levent Coşkusu

0
190

mkü-haluk laventMustafa Kemal Üniversitesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Bilim Kültür ve Sanat Şenlikleri” coşkusu üçüncü gününde Haluk Levent konseriyle doruğa çıktı.

“II. Bilim Kültür ve Sanat Şenlikleri” etkinlikleri için MKÜ öğrencileriyle buluşan Haluk Levent yaklaşık iki saat kaldığı sahnede söylediği birbirinden güzel şarkılarla müzik ziyafeti yaşattı. Binlerce MKÜ öğrencisinin Tayfur Sökmen Kampusu Amfi Tiyatro’daki konser alanını doldurduğu gecede Haluk Levent, Hatay’da Mustafa Kemal Üniversitesi öğrencileriyle bir arada olmaktan dolayı son derce keyif aldığını dile getirdi.  Daha önce de MKÜ’de konser verdiğini söyleyen Haluk Levent, Hatay’ın kendisi için özel bir yerinin olduğunu belirtti.

Zaman zaman yaptığı esprilerle öğrencilere keyifli dakikalar yaşatan Haluk Levent’e konser esnasında MKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fatih Can tarafından plaket takdimi yapıldı. MKÜ’de “II. Bilim Kültür ve Sanat Şenlikleri” coşkusu 10 Mayıs’a kadar düzenlenecek çeşitli etkinliklerle devam edecek.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here