MHP’li Adaylar DTO’yu Ziyaret Etti

0
43

Seçim az bir zaman kala çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hatay Milletvekili Adayları İbrahim Gül, Orhan Namık Mursaloğlu, İlhami Boşça, İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi’ni ziyaret etti.

MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt ve teşkilat üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette MHP’li Adaylar, İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi Meclis Başkanı Adnan Yener, Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılandı.

Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette, Milletvekili adayları İbrahim Gül, Orhan Namık Mursaloğlu ve İlhami Boşça, DTO yönetimine çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

MHP Hatay Milletvekili Adayı İbrahim Gül; “Takdir edersiniz ki aday olmadan öncede siyasi hayatımda memleketimizde sizler gibi güzel dostlar ve büyüklerim ile bir araya gelerek bazı çalışmalar içerisinde olmaya çalıştım. Bugün de aynı performansla yoluma devam edeceğim. Hatay’ımıza ve şehrimize hayırlı hizmetler yapmak için elimden gelen tüm gayreti sarf edeceğim. Halkın içerisinden gelen biri ve şehrin sorunlarını çok iyi bilen siyasetçi olarak bu göreve talip oldum. Desteklerinizi bekliyorum” diye konuştu.

İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi Meclis Başkanı Adnan Yener ve Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu da; “Ziyaretinizden dolayı çok memnuniyet duyduk. Seçimi kazanmanız durumunda Ülkemize, Hatay’a ve İskenderunlu olarak şehrimize hayırlı hizmetlerde bulunmanızı temenni ediyoruz. Seçimlerimizin ülkemiz ve bölgemize hayırlı olmasını diliyoruz” şeklinde değerlendirmelerde bulundular. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here