Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Tesisi Proje Tanıtım Toplantısı Yapılacak

0
316

Medeniyetler şehri Hatay’da daha yaşanabilir, temiz ve sağlıklı bir yaşam alanı yaratılması, doğanın korunması konusunda birçok proje ve çalışmaya imza atan Hatay Büyükşehir Belediyesi, gelecek nesillere tertemiz bir yaşam alanı kazandırmak için çalışmalarına devam ediyor.

Projesi Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanarak yapılması planlanan ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından ÇED raporu hazırlanan “Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Tesisi” için yöre halkını bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak amacıyla toplantı gerçekleştiriliyor.

Antakya ilçesi Gökçegöz Mahallesi 233 Ada 1 Nolu Parsel Mevkiinde “Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama tesisi” yapılması planlanmış olup proje bilgilendirme toplantısı 06.07.2017 Perşembe günü (yarın) saat 14.00’da Kuruyer Mahallesi Köy Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak bu ve bunun gibi insan sağlığını tehdit etmeyen, temiz, yaşanabilir bir çevre düzeni sağlamaya yönelik hamleler sürdürülecektir.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here