Kaptan İrfan; “Hedefimiz Belli, Mutlu Sona Ulaşmak İstiyoruz!”

0
49

İskenderunspor-Düzcespor maçının ardından Takım Kaptanı İrfan Başaran da alınan galibiyet sonrası bir değerlendirme yaptı. Kaptan İrfan; “Hedefimiz zaten belli, şehir olarak tamamen bütünleşip mutlu sona ulaşmak istiyoruz” dedi.

Düzce maçında çok değerli bir galibiyet aldıklarını kaydeden tecrübeli oyuncu; “Her maç olduğu gibi dünkü Düzce maçı da bizim için çok önemliydi. Çok değerli bir galibiyet aldık! Oyuna iyi başladık. 10-15 dakika çok iyi bir oyun oynadık, çok iyi pozisyonlar yakaladık, biraz şanssızlık oldu golü bulamadık. Sonra biraz oyundan düştük gibi, çok baskı kuramadık. Fakat ikinci yarı 65. dakikada attığımız golle iyi bir ivme yakaladık.

Çok güzel bir galibiyet oldu bizim için! Taraftarımıza da teşekkür ediyoruz buradan. Yoğun ilgileri vardı. Her maçımıza bekliyoruz onları. Destekleri bizim için çok önemli. Hedefimiz zaten belli, şehir olarak tamamen bütünleşip mutlu sona ulaşmak istiyoruz. Önümüze maç-maç bakıyoruz. Şimdi Şile maçımız var! İnşallah oradan da 3 puanla ayrılıp serimizi devam ettirmek istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Maçta verilmeyen penaltı hakkında da konuşan Başaran; “Hakemler takdir haklarını bizim aleyhimize kullanıyorlar son iki maçtır. Geçen Malatya maçında özellikle çok rahatsızdık hakemden. Hakemin bize olan tavırları çok itici idi. Yapacak hiçbir şey yok, hakemleri de yenmemiz gerekiyor, sahaya çıktığımızda hepsinin üstesinden gelmeliyiz” şeklinde değerlendirmelerde bulundu. (Haber: Helga TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here