İTSO’dan ARİAD Yönetimine Nezaket Ziyareti

0
101

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve İTSO Muhasip üye Gassan Kuran, Arsuz İşadamları Derneği (ARİAD)’ne nezaket ziyaretinde bulundular.

ARİAD Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu tarafından karşılan İTSO yönetiminin ziyaretinde ağırlıklı olarak Arsuz turizmi ve bölgede yaşanan son ekonomik gelişmeler ele alındı.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren ARİAD Başkanı Adnan Ağır; “Hatay’ın yeni ilçe olan ve bölgenin parlayan yıldızı olan Arsuz’da daha iyi hizmet edebilmek için iş adamlarımız ile birlikte kurduğumuz derneğimizde çalışmalar yapıyoruz. Dernek olarak bölge ekonomisine değer katacak çalışmaların yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlerimiz de yapmaktayız. Eğitim ve yardımların yanı sıra Tarım ve turizm şehri olan Arsuz bölgesinin kalkınması için çalışmalar yapmaktayız. ARİAD olarak sizleri her zaman yanımızda görmenin de onurunu yaşıyoruz” dedi.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise; “Arsuz Türkiye’nin en önemli tarım ve turizm merkezlerimizden biri. Tarihi, doğal güzellikleri ve denizi ile önemli bir potansiyele sahip. Bu potansiyelin en iyi şekilde değerlendirilmesi gerekir.  Hatay’ın Ortadoğu’ya yakın olması nedeniyle önemli bir konuma sahibiz. Temennimiz Suriye olaylarının sona ermesi ile bölgemizdeki sanayi, ticaret ve turizmin çok hareketleneceğini bekliyoruz. Arsuz ilçemizde Tarım ve turizm potansiyeli yönünden en şanslı bölgemiz. Arsuzlu iş adamları olarak çalışmalarınız da başarılar diliyorum” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve İTSO Muhasip üye Gassan Kuran’ın ARİAD  ziyaretinde,  ARİAD Başkanı  Adnan Ağır, yönetim kurulu üyeleri: Emir Horoz, Metin Ağır, Abdulhamit Şekip Kirmitçi ve Nevzat Korkmaz yer aldılar.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here