İTSO Yönetiminden İGC’ye Ziyaret!

0
3

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Yönetim Kurulu Üyeleri, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti (İGC)’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İGC Başkanı Diyap Atar, İTSO yönetimini kapıda nezaketle karşıladı.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, şehrin genel konuları değerlendirilirken, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Diyap Atar nezdinde, yeni yönetim kurulu üyelerini de tebrik ederek başarılar diledi.

İTSO Başkanı Yılmaz; “Gazeteci arkadaşlarımız, toplumu bilgilendirmekle kalmayıp, tarihe not düşüyorlar ve çok önemli bir kamu hizmeti görüyor aslında. Yıllar geçse de yapılan o haber arşivden çıkıyor ve bulunuyor. Gazetecilerin, doğru, tarafsız ve objektif olması gerektiğine inanıyoruz. Bu konuda her zaman bu işin hakkını vererek, emeğini ortaya koyarak, gece-gündüz demeden çaba sarf eden emekçi gazetecilerimizin yanındayız” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İGC Başkanı Atar ise; “Tüm üyelerimiz ve gazeteci meslektaşlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde kenetlenerek, şehrimizin sorunlarını gündeme getiriyor ve bu konuda tarafsız olmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Yaşadığımız şehre hep birlikte sahip çıkmamız lazım. Bizlerde İGC olarak her zaman elimizi taşın altına koymaya hazırız” dedi

Ziyaret sırasından Yılmaz’a, İTSO Başkan Yardımcıları Muhsin Yeter, Mahir Taner, İTSO Yönetim Kurulu Üyesi Müfit Tennioğlu da eşlik etti. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here