İskenderunspor 1967 Kulüp Yöneticileri Basın Mensuplarıyla İftarda Bir Araya Geldi

0
202

iskenderunspor 1967-11“İskenderunspor Ruhunu Yeniden Canlandıracağız”

İskenderunspor 1967 yönetimi, basın temsilcileriyle iftarda buluştu. Karaağaç Restoranda samimi ortamda geçen yemekten sonra açıklama yapan Kulüp Başkanı Ali Gökhan Olgun, genç bir kadro kurma hedefleri olduğunu belirterek camiadaki ruhu yeniden canlandırmak istediklerini dile getirdi.

Başkan Olgun iş dünyası ve spor camiasının önde gelen isimlerine ziyaretler gerçekleştirmek istediklerini belirterek; “Maddi değil, manevi destek arıyoruz. Türkiye’de özel otobüsü bulunan nadir amatör kulüplerinden biri olduk. Şimdi sıra tesis ve antrenman sahası sorununu çözmeye geldi. Kurumsal düşünüyoruz. Günü kurtarma değil, geleceği organize etme çabasındayız.

iskenderunspor 1967-12

Maçlarımızı stadyumda oynamak için girişimler yapacağız. Genç ve yetenekli futbolcu kardeşlerimizi kadromuz alarak gelecek sezonda mücadeleci ve asla yılmayan iyi bir takım kurmak istiyoruz. Turuncu-Mavili renklere gönül veren taraftarı yeniden tribünlere çekmeye çalışacağız. Arka arkaya şampiyonluklar yaşayarak profesyonel lige yeniden yükselmek için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.

Düzenlenen İftar yemeğinde, Kulüp 2. Başkanı Nadir Urcun, Genel Kaptan Eşref Keskin, Pazarlama Direktörü Mehmet Turan, Mali İşler Sorumlusu Edip Övül Elmacı da basın mensuplarıyla samimi sohbet içinde oldular.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here