İskenderun Belediyesi Yüzme Kursları Başladı

0
228

Yaz spor okulları kapsamında düzenlenen yüzme kurslarının başladığını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Sarıseki Fuat Tosyalı Tesislerinde bulunan yüzme havuzunda eğitim gören minik sporcuları ziyaret etti.

Kursların uzman hocalar tarafından verildiğini belirten Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Yüzme konusunda yoğun bir talep aldık. Yenilenen ve bakımı yapılan yüzme havuzunda haftanın üç günü belirlenen saatlerde kurslar verilmeye başlandı. Pazartesi, Çarşamba Cuma günleri 14.30’dan 19.30’a kadar yüzme dersleri veriliyor. Kurslar yoğun ilgi görüyor. Minik sporcularımız da verilen eğitimlerden oldukça memnun” dedi.

Belediye tarafından açılan yaz spor okullarında yüzlerce çocuk ve genci geleceğe hazırladıklarının da altını çizen Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Bu kurslarda yetişen çocuklarımızın, inşallah farklı spor dallarında kentimizi ileride temsil edeceklerine inanıyoruz. Yüzme kurslarımız da aynı şekilde yoğun ilgi görüyor. Yüzme kursuna iştirak eden çocuklarımız burada aileleriyle birlikte kaliteli vakit de geçiriyorlar. Ayrıca, havuzumuz bayanlara hafta sonları 13.00-20.00 saatleri arasında hizmet verecek” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here