İskenderun Belediyesi Yaz Spor Okullarına Yoğun İlgi

0
10

İskenderun Belediyesi Yaz Spor Okulları, Belediye Sahil Kompleksinde düzenlenen törenle başladı. Birçok spor dalında profesyonel eğitmenler gözetiminde, yaklaşık 4 bin 500 öğrenci İskenderun Belediyesi’nin Yaz Spor Okullarında ücretsiz olarak eğitim görecek.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yaz spor okullarını her yıl düzenlediklerini, çocukların sağlığı ve gelişimi için bu tür faaliyetlere önem verdiklerini belirtti.

Farklı Branşlarda Kurslar Düzenleniyor

Bu kursların öncelikle çocukların sağlığına ve gelişimine faydalı bir etkinlik olduğunu belirten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “Özellikle yaz aylarında Belediyemizin desteğiyle açtığımız ücretsiz yaz spor okullarına ilgi her geçen gün giderek artmaktadır. Bu öğrencileri, aileleri ve bizleri mutlu etmektedir. Hocalarımıza ve ailelerimize çok teşekkür ediyorum.

Belediyemiz tarafından 7-14 yaş arası öğrencilerimiz için sahil spor kompleksinde düzenlenen ‘Yaz Spor Okulları’ açılış töreni büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştirildi. Binlerce minik sporcumuzun katıldığı açılış töreninde çok kıymetli çocuklarımıza başarı dileklerimizi ilettik. Spora ve sporcuya desteğimiz sürecek” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here