İGC’den Oda Başkanlarına Nezaket Ziyareti

0
31

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) İskenderun Temsilciliğini ziyaret eden İskenderun Gazeteciler Cemiyeti (İGC) yönetimi, gerçekleştirilen iade-i ziyarette, geçtiğimiz hafta genel kurullarını tamamlayan 15 oda başkanına yeni dönemdeki çalışmalarında başarı dilediler.

HESOB İskenderun Temsilcisi ve İskenderun Şoförler Odası Başkanı Erol Akın ile diğer oda başkanlarının ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette İskenderun başta olmak üzere ülke ekonomisinin geldiği nokta konuşuldu.

Ziyaret sırasında, İskenderun özelinde Hatay’ın kültür ve turizm tanıtımı için neler yapılmalı, tanıtımda başarılı olmak için hangi yolların doğru yöntemlerle denenmesi ve yaşama geçirilmesi gerektiği yönünde görüşler de dile getirildi.

İGC Başkanı Diyap Atar’ın katılamadığı ziyarete, Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Yılmaz, gazeteci ve esnaf temsilcilerinin buluşmasında sözcülük yaparken, birlik temsilcisi Erol Akın da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Kent çıkarları doğrultusunda kentin değerlerini ön plana çıkartılması gerektiği konusunda önümüzdeki süreçte bir araya gelinerek çalışmalar yapılması gerektiğini söyleyen Erdal Yılmaz, gazetecilerin kamu yararına çalıştığını belirtti ve gazetecilerin Esnaf Odalarıyla daima iletişim içerisinde olduklarını anımsattı. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here