İDÇspor 8 Eylül’de Diyarbakır’da Start Alacak!

0
121

idçspor2Spor Toto 2. Ligi Kırmızı Grup temsilcimiz İskenderun Demir Çelikspor’un 2013-2014 lig sezonunda rakipleri ile yapacağı karşılaşmaların fikstürü belli oldu.

Sezonun ilk maçını kendi saha ve seyircisi karşısında Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor ile oynayacak olan İskenderun Demir Çelikspor, 2013-2014 sezonunda toplam 34 maç yapacak. Sezon hazırlıklarını sürdüren İskenderun Demir Çelikspor da öncelikli hedef ilk beşe girip play-off’lara kalmak.

Uzun soluklu sürecek bu maraton 8 Eylül tarihinde start alacak. Çekilen fikstür sonunda Kırmızı-Lacivertli temsilcimiz İskenderun Demir Çelikspor, sırasıyla oynayacağı takımlar şöyle sıralanıyor;

1. Hafta: İskenderun Demir ÇeliksporDiyarbakır Büyükşehir Belediyespor

2. Hafta: Körfez Futbol Kulübü İskenderun Demir Çelikspor

3. Hafta: İskenderun Demir Çelikspor Nazilli Belediyespor

4. Hafta: Bugsaşspor İskenderun Demir Çelikspor

5. Hafta: İskenderun Demir Çelikspor Altınordu A.Ş.

6. Hafta: Kızılcahamamspor A.Ş. İskenderun Demir Çelikspor

7. Hafta: İskenderun Demir Çelikspor Pazarspor

8. Hafta: Bayrampaşa İskenderun Demir Çelikspor

9. Hafta: İskenderun Demir Çelikspor Tepecikspor A.Ş.

10. Hafta: Ofspor İskenderun Demir Çelikspor

11. Hafta: İskenderun Demir Çelikspor Alanyaspor

12. Hafta: Bozüyükspor İskenderun Demir Çelikspor

13. Hafta: Bandırmaspor İskenderun Demir Çelikspor

14. Hafta: İskenderun Demir Çelikspor Altay

15. Hafta: MKE Ankaragücü İskenderun Demir Çelikspor

16. Hafta: İskenderun Demir Çelikspor İstanbul Güngörenspor

17. Hafta: Eyüpspor İskenderun Demir Çelikspor

18. Hafta: Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor İskenderun Demir Çelikspor

19. Hafta: İskenderun Demir Çelikspor Körfez Futbol Kulübü

20. Hafta: Nazilli Belediyespor İskenderun Demir Çelikspor

21. Hafta: İskenderun Demir Çelikspor Bugsaşspor

22. Hafta: Altınordu A.Ş. İskenderun Demir Çelikspor

23. Hafta: İskenderun Demir Çelikspor Kızılcahamamspor A.Ş.

24. Hafta: Pazarspor İskenderun Demir Çelikspor

25. Hafta: İskenderun Demir Çelikspor Bayrampaşa

26. Hafta: Tepecikspor A.Ş. İskenderun Demir Çelikspor

27. Hafta: İskenderun Demir Çelikspor Ofspor

28. Hafta: Alanyaspor İskenderun Demir Çelikspor

29. Hafta: İskenderun Demir Çelikspor Bozüyükspor

30. Hafta: İskenderun Demir Çelikspor Bandırmaspor

31. Hafta: Altay İskenderun Demir Çelikspor

32. Hafta: İskenderun Demir Çelikspor MKE Ankaragücü

33. Hafta: İstanbul Güngörensporİskenderun Demir Çelikspor

34. Hafta: İskenderun Demir Çelikspor Eyüpspor

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here