“Halkın İktidarını Arsuz’da Bir Kere Daha Kuracağız”

0
114

bülent seküçoğlu3CHP Arsuz Belediye Başkan aday adayı Bülent Seküçoğlu’ndan Köy Gezileri

CHP Arsuz Belediye Başkan aday adayı Bülent Seküçoğlu, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bölge halkıyla birlikte olan CHP’li Seküçoğlu, şu ana kadar belli bir program dahilinde Karaağaç, Üçgüllük, Madenli, Kurtbağı, Karahüseyinli Işıklı, Konarcık, Hacı Ahmetli, Çetillik, Avcılar Suyu ve Arpagedik köyleriyle Arsuz ilçesi merkezini ziyaret etti. Muhtarlar, köy halkı, esnaf, çiftçi ve diğer meslek gruplarıyla bir araya gelen Bülent Seküçoğlu; “İlçe olan Arsuz’da yeni bir dönemi birlikte başlatacağız. El ele halkın iktidarını Arsuz’da bir kere daha kuracağız” dedi.

Belediye Başkanı olması halinde hayata geçirmeyi planladığı projeler hakkında da kısa bilgiler veren CHP’li Bülent Seküçoğlu; “Arsuz’da eğitim, sağlık ve sosyal hizmetlerin yanı sıra ulaşım, turizm balıkçılık, tarım, yat limanı spor ve diğer yatırımları kolaylaştıran hamleler gerçekleştirmek durumundayız. Yöreyi kalkındıracak ciddi projelerin öncüsü ve teşvik edicisi olacağız. Arsuz’u hep birlikte Ortadoğu’nun ve dünyanın turizm başkenti yapacağız. Tüm hizmetler yöreyi, bölgeyi kucaklayacak şekilde her noktaya eşit şekilde yayılacaktır. Arsuz’da bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız ve güzellikleri, hizmetleri hep birlikte paylaşıp, yaygınlaştıracağız. Tüm ziyaretlerimde yöre halkıma bunları anlatıyor ve onlardan destek istiyorum” şeklinde konuştu.

CHP’li  Seküçoğlu ayrıca 26-29 Eylül 2013 tarihleri arasında Arsuz’da gerçekleştirilen  4 Etap CHP İç Anadolu Gençlik Kampı’na katılarak, gençlere moral verdi ve onlardan da Arsuz için görüş ve öneri aldı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here