Filede Liselerarası 3. ve 4.’lük Maçları Oynandı

0
46

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Liselerarası Voleybol Hatay final müsabakalarında 3’cü ve 4’cülük maçları, Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü İskenderun Kapalı Spor Salonunda oynandı.

Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde gerçekleştirilen ve Hatay Okul Sporları İl Temsilciliğinin faaliyet takviminde yer alan Okul Sporları Liselerarası Voleybol 3. ve 4.’lük müsabakaları sonunda derece elde eden takımlar kupalarını aldı.

Erkeklerde Erzin Bahri Çelen Anadolu Lisesi Üçüncü

Okul Sporları Liselerarası Voleybol turnuvasında erkeklerde 3. ve 4.’lük maçlarında Erzin Bahri Çelen Anadolu Lisesi rakibi Arsuz Uluçınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni yenerek 3. oldu.

Kızlarda İskenderun Şemsettin Mursaloğlu Anadolu Lisesi Üçüncü

Okul Sporları Liselerarası Voleybol turnuvasında kızlarda 3. ve 4.’lük maçlarında ise İskenderun Şemsettin Mursaloğlu Anadolu Lise rakibi İskenderun Tosçelik Fen Lisesi’ni yenerek 3. oldu.

Yapılan kıyasıya mücadelelerin sonunda madalya töreni gerçekleştirildi. Sporcuları ve öğretmenlerini tek-tek kutlayan Gençlik ve Spor İskenderun İlçe Müdürü Ferit Ali Gündel, kupa ve madalyaları takdim etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here