Engelli Sanatçılar Hem Duygulandırdı, Hem Güldürdü

0
80

İskenderun Belediyesinden ‘Engel Tanımayanlar’ Etkinliği

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle İskenderun Belediyesi tarafından İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarında, engelli sanatçılar tarafından mini bir konser düzenlendi.

Düzenlenen konsere Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, İskenderun Kaymakam Vekili Dr. Polat Kara, Cumhuriyet Başsavcısı  Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Emin Ünalan, Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Ak Parti İlçe Başkanı Abdulkerim Güven, İlçe Müftüsü Osman Şekerci ve engelli dernekleri başkan ve yöneticileri ve engelli vatandaşlar katıldı.

Programın başında bir konuşma yapan Başkan Fatih Tosyalı, Belediye olarak sosyal Belediyecilik anlayışı ile hareket ettiklerini belirterek, göreve geldikleri günden bu yana engellilerin her zaman yanında olduklarını kaydetti.

Düzenlenen programın sunuculuğunu TRT Sunucusu Sanatçı-Şair Hakan Yılmaz yaparken, ‘Engel Tanımayanlar’ adlı etkinlikte, Popstar Yıldızlarından Serkül Kan, Stand-up komedyen Hamza Demir, Aşık Yakup Temeli, Aşık Selahattin Dündar, Yusuf Basmacı ile Engelsiz Notalar Orkestrası sahne aldılar. Düzenlenen program hatıra fotoğraflarını çekilmesinin ardından sona erdi. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here