Emekçiler, Mehmet Güngör’ü Dörtyol’da da Coşkuyla Karşıladı!

0
10

“Sıkıntıları ve Karanlığını Bir Daha Yaşamak İstemiyoruz!”

Öz Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, Dörtyol’da da emekçilerle bir araya geldi. Dörtyollu emekçiler, kişisel çıkarlara dayalı sendikacılık anlayışının tarihe gömüldüğünü ve yeniden sıkıntılı günler yaşamak istemediklerini bunun için Mehmet Güngör ile yola devam etmek istediklerini haykırdılar.

Başkan Güngör, emekçilerin sevgi gösterileri arasında konuşmasını yaptı. Emeği ve alın terinden başka sermayesi olmayan emekçilere seslenen Güngör, istikrar ve hizmetlerin devamını isteyen ve kendisini destekleyen tüm emekçilere teşekkür etti.

Emekçilerin hakkının en üst seviyede alınması için verdikleri mücadeleyi ve elde ettikleri kazanımlara dikkat çeken Mehmet Güngör, pandemi ve ekonominin içinde bulunduğu tüm olumsuzluklara rağmen emekçi adına alınan zam ve sosyal kazanımların önemine vurgu yaptı.

Geçmişte yaşanan yıkımları, ayrıştırmaları, kavga ve kaos düzenini yeniden yaşamak istemediklerine vurgu yapan emekçiler de huzur, güven ortamı ve iş barışının hakim olduğu tüm işletmelerde kurgulanan oyunu bozmaya kararlı olduklarının altını çizerek; “Mehmet Güngör’le yola devam edeceğiz. Karanlık oyunların, kaostan ve kavgadan beslenen güruhların oyununu gördük, bu oyunu bozduk ve Mehmet Güngör’le istikrarın devamını istiyoruz” dediler. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here