Dönmez; “Tüm İlçelerimizi Ak Belediyecilik İle Buluşturmalıyız”

0
108

mehmet dönmez22Ak Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez, mahalle ve ev toplantılarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Aday adayı Dönmez, Çankaya Mahallesi’nde konuk olduğu evde vatandaşlara hitap ederek, Ak Parti ile hep birlikte İskenderun’un geleceğini inşa edeceklerini söyledi.

30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti’den İskenderun Belediye Başkan aday adayı olan Mehmet Dönmez, mahalle-mahalle, ev-ev, dolaşarak halkın sorunlarını, sıkıntılarını, istek ve taleplerini dinliyor. Bu güne kadar yüzlerce toplantı gerçekleştiren Dönmez, önceki gün Çankaya Mahallesi’ne konuk oldu. Mahalle sakinleriyle sıcak ve samimi bir ortamda sohbet toplantısı yapan Dönmez, yerel seçimlerin önemine değindi.

Bu seçimin Hatay’ın kader seçimi olduğunu belirten Dönmez; “Gelecek yıllara güvenle bakmak için Ak Parti demeliyiz. 11 yıldır siz halkımızın verdiği oylar ve desteklerle Türkiye’nin sorunlarını çözen Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ve ekibi gece gündüz demeden çalışıyor. Bizlerde ülkemizin ve memleketimizin geleceği için hep birlikte çalışıp başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere İskenderun’u iktidara teslim etmeliyiz.

Şunu belirtmekte büyük fayda görüyorum; Ak Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Adalet Bakanımız Sayın Sadullah Ergin oldu. Bakan olmasının avantajı ile Hatay’a daha çok hizmetler gelecek. İşte bu fırsatı iyi değerlendirmeliyiz. Hep birlikte terimizin son damlasına kadar çalışıp İskenderun’u Hatay Büyükşehir’i ve tüm ilçelerimizi Ak Belediyecilik ile buluşturmalıyız” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here