Direncinizi Ozon Tedavisi ile Arttırabilirsiniz

0
46

İskenderun Palmiye Hastanesi Medikal Estetik ve Tamamlayıcı Tıp Uzmanı Başhekim Dr. Ömer Suha Caymaz, ozon tedavisi yöntemiyle grip, enfeksiyon hastalıklarının önlenebileceğini söyledi.

Özellikle kışın artış gösteren enfeksiyon hastalıklarıyla mücadelede kullanılan ozon tedavisi hakkında bilgiler veren Dr. Ömer Suha Caymaz; “Bağışıklık sistemini güçlendirmenin en doğal yollarından biri de ozon tedavisidir. Medikal ozon tedavisiyle, kişinin bağışıklık sistemini güçlendiriyor ve bulaşıcı hastalıklara karşı daha dirençli hale gelmesine yardımcı oluyoruz. Ozon tedavisi özellikle; yaşlılar, kronik hastalığı ve bağışıklık sistemi zayıf olanlarda önemli faydalar sağlıyor” açıklamasında bulundu.

Ozon Tedavisinin Faydaları Nelerdir?

Ozon tedavisinin uygulama alanlarıyla ilgili bilgiler veren Dr. Ömer Suha Caymaz; “Ozon tedavisi; antiaging yaşlanma sürecinin uzamasında, detoks uygulamalarında, enfeksiyon hastalıklarından korunmada, uyku düzensizliğinde, depresyon tedavisinde, fibromiyalji ve tüm ağrılı hastalıklarda, alerjilerde, dolaşım bozukluklarında, kanser tedavilerinde (hem yan etkiler için, hem tedaviye destek amacıyla), nörolojik hastalıklarda, şeker hastalığında ve diyabetik hastalarda tüm komplikasyonların önlenmesinde, romatizmal kas ve eklem hastalıklarında, kadın hastalıklarında (dirençli mantar enfeksiyonlarında), göz hastalıklarında, cilt hastalıklarında, karaciğer, bağırsak, böbrek hastalıklarında, tüm kronik hastalıklarda, ozon tedavisinden yararlanmak mümkündür” dedi. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here