Dilara ile Gökhan Ömür Boyu Mutluluğa Evet Dediler

0
8

Arsuz İş İnsanları Derneği Başkan Yardımcısı ve başarılı iş insanı Gökhan Tutar ile Dilara Diken, Besime Mare’de düzenlenen muhteşem bir düğün ile ömür boyu mutluluğa yelken açtılar.

Düğün Törenine, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, Arsuz İş İnsanları Derneği Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyeleri, iş dünyası ve çok sayıda saygın davetli katıldı.

Genç çiftlerin nikahını Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven kıydı. Nikah şahitliklerini ise Eda Ekici ve Dr. Yılmaz Şahutoğlu yaptılar. Mutlulukları gözlerinden okunan genç çift bir ömür boyu mutluluğa evet dediler.

Gelin ve damadın ardından şahitlerin de onaylamasıyla birlikte Belediye Başkanı Güven mutlu çifti karı-koca ilan ederek ömür boyu mutluluklar diledi. Genç çiftlerin düğün törenine katılan Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ile Arsuz İş İnsanları Derneği Başkanı Adnan Ağır da genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dileyerek tebrik ettiler.

Böylesine mutlu bir gecede gönüllerince eğlenme fırsatı bulan Dilara ve Gökhan çiftinin heyecanları görülmeye değerdi. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here