Culha, Gazetecilerle Arsuz’da Tekne Keyfi Yaptı

0
309

arsuz tekne keyfi1Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, bölgede görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcilerini Arsuz’da tekne turunda ağırladı. Gazetecilerin stresli ve tempolu çalışma ortamından bir nebze de olsa uzaklaşmalarını ve aileleriyle birlikte bir gün de olsa tatil yapmalarını sağlamak amacıyla düzenlenen mavi yolculukta Başkan Culha, gazetecileri hem ilçenin doğal güzellikleriyle buluşturdu, hem de mavi ve berrak sularında onlarla birlikte yüzdü.

arsuz-tekne turu (9)

Haber koşuşturmasından yorulan gazetecilerin denizde stres attığı tekne turunda basın mensuplarını Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’nın eşi Selda Culha, Başkan Yardımcıları Ali Yavuz ve Sedat Deveci de eşleri ile birlikte yalnız bırakmadı.

Konacık Limanı’ndan demir alan tekneyle Arsuz’un sahil şeridi boyunca uzun bir tur yapan gazeteciler hem yüzmenin, hem balık tutmanın, hem de bir arada olmanın keyfini çıkarırken, limana tekrar döndüklerinde ise Beyaz Kelebek Müzik Gurubu’nun sürpriz şarkılarıyla karşılandı. Oldukça keyifli geçen gezide konuklarıyla tek tek ilgilenen Başkan Nazım Culha, örnek misafirperverliğiyle de yerel basına verdiği önemi bir kez daha gözler önüne serdi.

arsuz-tekne turu (6)

Tekne turu sonrası Konacık Limanı’nda yaptığı açıklamada, gazetecilerle bir arada olmaktan büyük keyif aldığını söyleyen ve geziye katılım gösteren bütün gazetecilere teşekkür eden Başkan Nazım Culha; “Yoğun iş temposundan biraz olsun uzaklaşmak, basın çalışanı arkadaşlarımızla güzel bir hafta sonu geçirmek ve bölgemizin eşsiz turizm zenginliğini tanıtmak amacıyla basın mensuplarımızla tekne turunda bir araya geldik.

arsuz-tekne turu (8)

Sizlerle bir arada olmaktan çok büyük mutluluk duydum. Bir gün de olsa birlikte tatil yapmak çok keyifliydi. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Arsuz, sahili, kumsalı, denizi ile bölgenin parlayan yıldızı. Hep birlikte bu güzel şehrin gelişmesi ve kalkınması için çalışacağız ve elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here