Çocuklara Bahar Şenliği!

0
243

bahar şenliği1Bahar Şenliği’nden Elde Edilen Gelir Çanakkale Gezisinde Kullanılacak

İskenderun Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği, 28 Nisan Pazar günü 11.00-15.00 saatleri arasında İssos Otel’de 1. Bahar Şenliği düzenledi.

Başkan Zeynep Çakmaklı, “Üç gönüllü ev hanımı Sibel Aydınlı, Nurdan Aydal, Bedriye Ulutaş Uçak’ın girişimiyle düzenlenen 1. Bahar Şenliği’nde çocuklar, yüz boyama, balon etkinlikleri, keraoke şov ve Dj. Tolga eşliğinde gönüllerince eğlendiler. Tavla turnuvası düzenlenen etkinlikte birinci ve ikinciye ödül verildi. Çocuklar, son günlerin popüler parçaları eşliğinde dans gösterileri, çeşitli oyunları zevkle oynadılar.

bahar şenliği2

Dernek Başkanı Zeynep Çakmaklı, etkinlik ile ilgili yaptığı değerlendirmede; “Gönüllü ev hanımlarımız Sibel Aydınlı, Nurdan Aydal, Bedriye Ulutaş Uçak’ın yanımızda olmaları dernek yönetimi olarak bizleri mutlu etmiştir. Bahar Şenliğinden elde ettiğimiz gelir ile Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneğimiz bünyesindeki çocuklarımızı Çanakkale Gezisine götüreceğiz.

Desteğe ihtiyacı olan çocuklarımızın ve ailelerinin de katılım sağladığı etkinlik ile güzel bir sinerji ve muhteşem bir birliktelik oluşturduk. Düzenlediğimiz etkinliğe ev sahipliği yapan ISSOS Otel yetkilisi Bekir Bayır’a, diğer sponsorlarımıza ve bu etkinliğimize katılarak yanımızda olan ve emek veren tüm dostlarımıza desteklerinden ötürü teşekkür ederiz” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here