Bozkurt; “Ölümüne İbrahim Başkanımızın Yanındayız”

0
70

Milliyetçi Hareket Partisi İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt; “Ölümüne İbrahim Başkanımızın Yanındayız”

Milliyetçi Hareket Partisi İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, Kadın Kolları Başkanı Fatma Kaya, İskenderun Belediyesi Meclis Üyeleri ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’e, başkanlık makamında ziyarette bulunarak, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt ziyarette yaptığı konuşmada; “Belen Belediye Başkanımız İbrahim Gül teşkilatımızın yetiştirdiği çok özel kişilerden biri, nihayet Allah kısmet etti ve Belen Belediye Başkanlığı nasip oldu. Biz teşkilat olarak inanıyoruz ki İbrahim Başkanım en iyi şekilde Belediye Başkanlığını yapacak ve herkese adilane bir şekilde hizmet ederek bu işi yürütecek. Çünkü almış olduğu teşkilat terbiyesiyle yanlış yapma lüksü yok. Bizler onunla çalıştığımız her dönemde, kendisinden bir yanlış görmedik, devamlı mazlumun yanında zalimin karşısında oldu.

Başkanımız İbrahim Gül gerçekten teşkilatımızın talep ve isteklerine karşı, elinden gelen her şeyi yaptı. Kendi ödemelerini aksattı, vatandaşlarımıza yardım etti, yeri geldi yediği ekmeği böldü olmayana verdi, yeri geldi hepimize yardım etti. Allah ondan razı olsun, bu makamını kendisine hayırlı ve uğurlu olmasını Cenabı Allah’tan diliyorum. Kendisini tebrik ediyoruz. Ne zaman bizlerle bir işi olursa gece gündüz demeden ölümüne yanındayız, arkasındayız, bundan da kimsenin şüphesi olmasın” diyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Belediye Başkanı İbrahim Gül’de yaptığı teşekkür konuşmasında; “Başkanım ben de hepinizden Allah razı olsun diyorum. Hepinizle uzun zaman birlikte mücadele ettik. Nasip burasıymış, Belen Belediye Başkan olduk. Bu makam Allah’ın izniyle bizim yüz akımız olacak. Bu görevi layıkıyla yapacağız ve bizlere güvenenleri mahcup etmeyerek Belen’imize beş yıl boyunca hayırlı hizmetleri getireceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak Cumhur İttifakı ortağımız Adalet ve Kalkınma Partisiyle birlikte çok çalışarak İskenderun ve Belen’de zafer kazandık. Bizler Belen, İskenderun ve Arsuz teşkilatlarını bir bütün olarak değerlendirdik.

Bundan sonra da Belen, İskenderun ve Arsuz’da güzel işler yapacağız. Çünkü bizler zor zamanda da güzel zamanda da hep birlikte hareket ettik. İskenderun ve Belen’de çok önemli bir seçimi alnımızın akıyla tamamladık. Sizlere bu anlamlı ziyaretinizden dolayı bir kez daha teşekkürlerimi sunuyor, İskenderun Belediye Meclis Üyeliğine seçilen kıymetli ülküdaşlarıma başarılar diliyorum. Rabbim bizlerin ve teşkilatımızın her daim yanında olsun” şeklinde konuştu. (Haber: Helga TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here