Beş Temmuz Öğrencileri Ödüllendirildi

1
483

beş temmuz1Beş Temmuz İlköğretim Okulu, eğitim ve öğretimin yanında sosyal etkinliklerde de başarılara imza atmaya devam ediyor. Okul, ilçemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde düzenlenen egemenlik turnuvasının birçok branşında derece elde etti. Dün okul avlusunda düzenlenen törende, dereceye giren öğrenciler Okul Aile Birliği tarafından da ödüllendirildiler.

Egemenlik turnuvası adı altında ilçemizde gerçekleştirilen okullar arası sportif yarışmalarda derece yapan Beş Temmuz İlköğretim Okulu öğrencilerini dün Başkan Selda Keskin öncülüğünde Okul Aile Birliği üyeleri de ödüllendirdi. Okul avlusunda düzenlenen törende ilçe ve il birinciliği elde eden yüzme takımına, ilçe 3.sü olan küçükler ve yıldız futbol takımına, 3. lük elde eden erkek yıldız basketbol takımı öğrencilerine ödülleri verilirken, satrançta ilçe birincisi olan Önder Yüksekbaş’a da ödül verildi.

beş temmuz2

Törende ayrıca özel bir okulun düzenlediği matematik olimpiyatlarında 2 altın, 4 gümüş 5’te bronz madalya alan öğrencilerde unutulmadı ve her biri ayrı-ayrı ödüllendirildiler. Ödülleri Okul Müdürü Fikret Türkoğlu ve öğretmenler öğrencilere takdim etti.

Eğitim ve öğretimin yanı sıra sosyal etkinliklere de önem veren Beş Temmuz İlköğretim Okulu, bunun semeresini almaya devam ediyor.

1 YORUM

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here