Belen CHP Gençliği Göreve Hazır!

0
115

chp belen gençlik1Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Bayraktar; “Belen, Farklı Bir CHP Gençliği Görecek”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belen İlçe Gençlik Kolları Yönetimi ilk olağan toplantısını parti binasında gerçekleştirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belen İlçe Teşkilatı, ilçe merkezi ve mahallelerinde çalışmalarına hız kesmeden devam ederken, büyükşehir belediyesinin desteğiyle kent sakinlerinin sorunlarını çözüme kavuşturuyor. Çalışmaların beraberinde CHP Belen Gençlik Kolları üyeleri de programlarına ivme kazandırıyor.

CHP Belen İlçe Teşkilatı’nda atama yoluyla “Gençlik Kolları Başkanlığı” görevine getirilen Hüseyin Bayrakdar, oluşturduğu yeni gençlik kolları yönetimiyle 2015 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi.

chp belen gençlik2

Yapılan toplantının gayet olumlu geçtiğini ifade eden CHP Belen Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Bayraktar; “CHP Belen Gençlik Kolları olarak yeni yönetimimizle ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Olumlu geçen toplantıda üyeler arasından oy birliği ile Mustafa Çerçikaya Saymanlık, Mustafa Çakmakkaya Eğitim Sekreterliği ve Halef Yıldız ise Sekreterlik görevlerine seçildiler. Yeni görevlerinde arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz.

Biz CHP gençliği olarak şuna inanıyoruz. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarla halkımızla iç içe olacağız. CHP ilçe Teşkilatı’nın çıtasını daha üst seviyelere çıkaracak bir gençlik olarak şu an buradayız. Bu kendinden emin ve yürekli ekibe katılmak isteyen gençlerimize kapılarımız hep açık olacaktır.

Böyle bir ekiple Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında bulunmaktan dolayı heyecanlıyım. Bu heyecanımı tüm gençlik kolları arkadaşlarımla paylaşıp Belen’in her açıdan daha farklı bir CHP gençliği göreceği sözünü veriyorum” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here