Belediye Başkanı Seyfi Dingil Mehmet Alğan’ı Makamında Ağırladı

0
93

bld-mehmet alğan1Alğan; “Güçlerimizi Birleştirerek Bu Seçimden Başarıyla Çıkalım”

Ak Parti Hatay Milletvekili Adayı Mehmet Alğan, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i ziyaret etti. Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Mehmet Alğan’ı makamında ağırlayan Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Sizleri aramızdan görmekten dolayı çok mutlu oldum. Gençliğinizle, enerjinizle çıktığınız bu yolda başarılı olacağınıza inancım tamdır. Şehrimize, Hatay’ımıza yararlı hizmetlerde bulunacağınıza yürekten inanıyorum. Bu günden itibaren elbirliği içerisinde çalışmalarda bulunmalıyız. İnsanlarımıza nasıl faydalı işler yaparız onları planlamalıyız. Hep birlikte daha çok çalışarak milletvekili sayımızı yukarıya çıkartmalıyız. Çıktığınız bu ulvi yolda başarılar diliyorum” dedi.

Beraberinde Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Vedat Tosun ve yönetim kurulu üyeleri ile Belediye ziyaretini gerçekleştiren Ak Parti Hatay Milletvekili Adayı Mehmet Alğan ise ziyarette yaptığı açıklamada; “15 Nisan 2015 tarihinde aday tanıtım programı yapılacak. Bizlerde artık çalışmalarımıza başlayacağız. Bu anlamda bugün Belediye Başkanımız Seyfi Dingil’i ziyarete geldik. Ak Parti gençleştirme politikasını Hatay’da gerçekleştirdi.

bld-mehmet alğan2

Tecrübeli Milletvekillerimizle birlikte gençliğimizin enerjisini katarak Hatay’ımıza hizmetler yapacağız. Aklımızı, zihnimizi berrak tutalım. Toplumun mecliste daha çok kadın ve genç vekil görme isteği vardı. Bu istek doğrultusunda bende değerlendirmeye tabi tutuldum. Hep beraber güçlerimizi birleştirerek bu seçimden başarıyla çıkalım” diye konuştu..

Aynı zamanda Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkan yardımcısı da olan Mehmet Alğan, bu görevinin devam edeceğini ifade ederek; “Genel Merkezde hem genel başkan yardımcılığım hem de dış ilişkiler başkanlık görevlerim sürecek” değerlendirmesinde bulundu.

Ziyarette duygularını ifade eden Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Vedat Tosun ise seçimlere bugünden itibaren hazırlıklı olduklarını söyleyerek; “Belediyesi ile Meclis Üyeleri ile mahalle-mahalle sokak-sokak gezerek seçim çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hedefimiz önce 6 milletvekilliği. Çok çalışarak bu sayıyı daha da yukarı çıkartmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here