Basketbol U-15 Milli Takımına Seçilen Sporcular İTSO’yu Ziyaret Etti

0
62

Basketbol U-15 Milli Takımına seçilen genç sporcular, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO)’nı ziyaret ettiler. İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, milli takıma seçilme başarısı gösteren yıldız basketbolcular ile hocalarını tebrik etti.

İskenderun Güney Akademi Gençlik ve Spor Kulübü oyuncuları Ali Arda Yücel ve Efe Karadayı, Basketbol U-15 Milli Takımı ana kadrosuna seçilerek 1-7 Mart tarihleri arasında Kuzey Makedonya’da FIBA tarafından düzenlenecek olan kampa katılmaya hak kazandılar.

Güney Akademi Basketbol Hocası Nebil Özdemir ve genç basketbolcuları İTSO’da ağırlayarak, başarılarından ötürü kutlayan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “Spor ve başarıda önce disiplin, sonra çalışma azim ve gayret gerekir. Sizleri milli takıma seçilmenizden dolayı kutluyorum. Tabi sizlerin yetişmesinde öncülük eden hocanız Nebil Özdemir’i de tebrik ediyorum.  Daha iyi yerlere geleceğinize inanıyorum. Yolunuz ve şansınız açık olsun” dedi.

Güney Akademi Basketbol Hocası Nebil Özdemir ve milli basketbolcular Arda ile Efe, gerçekleştirilen bu ziyaretin anısına, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a takımlarının 10 numaralı formasını hediye ettiler. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here