Başkan Tosyalı’dan Şehitkâmil Belediyesine Ziyaret

0
41

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve belediye başkan yardımcıları Gaziantep ili Şehitkâmil İlçe Belediyesine ziyarette bulunarak Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile bir araya geldi.

Başkan Rıdvan Fadıloğlu ile belediye hizmetlerinde yapılan proje, çalışmalar ve faaliyetler hakkında görüş alış verişinde bulunan Başkan Fatih Tosyalı; “Şehitkâmil belediye başkanımız ile birlikte yapılan projeleri ve hizmetleri yerinde inceledik. Bu ilçemizde özellikle park bahçe konularında oldukça iyi hizmetler var. Bizlerde İskenderun’da yeni parklar ve yeşil alanlar oluşturacağız. Güzel olan İskenderun’umuzu daha güzel hale getirmek için gayret gösteriyoruz” dedi.

Verimli Bir Ziyaret Oldu

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ilerleyen zaman diliminde Türkiye’nin birçok yerinde bulunan farklı örnek projeleri yerinde inceleyeceklerini belirterek; “Şehitkâmil Belediyesi’nin ilgi gören ve büyük beğeni toplayan parklarını ve mesire alanlarını yerinde görmek ve incelemek son derece verimli oldu. Gününü bizlere ayırarak parklar hakkında bilgi veren Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve Başkan Yardımcısı Murat Özgüler’e teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here