Başkan Tosyalı’dan Muhtarlara Bilgisayar Desteği

0
26

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, muhtarların vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmesi için 45 muhtara bilgisayar dağıttı.

Bilgisayar dağıtım töreninde konuşan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, muhtarlardan gelen talep üzerine belediye olarak 45 muhtarlığa tam donanımlı bilgisayar hediye ettiklerini söyledi.

Bilgisayarların hayırlı hizmetlerde kullanılması temennisinde bulunan Başkan Tosyalı, şöyle konuştu; “Muhtarlar, Yerel yönetimlerin halkla buluşmasında ilk basamağı oluşturuyor. Halkımızın istek ve taleplerini bizlere ulaştıran, mahallelerinde yapılan hizmetlerin yakın takipçisi olan muhtarlarımız ile sürekli iletişim halindeyiz. Bu bilgisayarlar hem sizlerin işlerini kolaylaştıracak hem de vatandaşlarımız daha iyi bir şekilde hizmet almış olacak. Allah hep birlikte hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Ben tekrar bu bilgisayarların sizlere hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, işlerinizde başarılar diliyorum.”

Başkan Fatih Tosyalı’ya Teşekkür

Muhtarlar ise Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya verdiği destek nedeniyle teşekkür ederken, dağıtım töreni sonrası toplu hatıra fotoğrafı çektirildi. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here