Başkan Tosyalı: “Kentimizin En Ücra Köşelerine Kadar Hizmet Götürüyoruz”

0
16

İskenderun Belediyesine bağlı Fen İşleri müdürlüğü tarafından yürütülen, yayla yollarındaki bakım, onarım ve genişletme çalışmaları aralıksız sürüyor.

En ücra noktaya kadar hizmet götürdüklerini belirten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Azganlık Erikli Yayla yolunda bakım, onarım ve Kaledibi Semerci gediği yolunda reglaj çalışması yapıyor” dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yaptığı açıklamada, yaz ayları ile birlikte yayla yollarının kullanımının arttığını, kendilerinin de vatandaşların bu yollarda sıkıntı yaşamamaları için çalışmaları sürdürdüklerini söyledi.

Yayla yollarının da önemine dikkat çeken Başkan Fatih Tosyalı; “Vatandaşlarımızın yaylaya gidiş gelişlerinde kullandıkları yolları genişletip bakımını yaparak yaylaya daha rahat ulaşmalarını sağlamak istiyoruz. Bölgedeki tüm yayla yollarının bakım ve onarımını yapıyoruz. İskenderun Belediyesi olarak her noktaya hizmet götürüyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here