Başkan Seyfi Dingil Şehit Ailelerine Taziye Ziyaretlerinde Bulundu

0
34

“Zeytin Dalı Harekâtı’na Desteğimiz Eksilmeksizin Devam Edecek”

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Erzin’de Afrin harekatında şehit olan Uzm. Çvş. Oğuzcan Ekiz’’in ailesine ve şehit olan Uzman Çavuş Selim Vurdal’ın ailesine Karayılan’da taziye ziyaretlerinde bulunarak ailelerinin acılarını paylaştı.

Canlarını ülkemizin huzur ve güvenliği için feda eden şehitlerimizin ailelerinin her daim yanlarında olduklarını belirten Başkan Seyfi Dingil; “Afrin’de şehit olan askerlerimizin ailelerine sabır ve başsağlığı dileklerimizi ilettik. Rabbim tüm Mehmetçiklerimizin yar ve yardımcımsı olsun. Yiğit evlatlarını toprağa gururla veren anne ve babaların acısı hepimizin acısıdır. Sabırla metanetle ayakta duran şehitlerimizin ailelerinin yanında olmaya devam edeceğiz. Acılı ailelerimize sabırlar diliyor milletimizin ve Hatay’ımızın başı sağ olsun temennisinde bulunuyoruz.

Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından Afrin’e yönelik yürütülen Zeytin Dalı Harekâtı’nı sonuna kadar destekliyor, Cenab-ı Allah’tan ordumuza ve milletimize muvaffakiyet vermesini niyaz ediyoruz. Her türlü terör faaliyetini, teröre açık ve gizli destek veren herkesi lanetle kınıyoruz. Ülkemizin özellikle son dönemde içeride ve dışarıda verdiği ekonomik, askeri, diplomatik ve kültürel pek çok alanı kapsayan kararlı mücadelesine ve bu mücadelenin bir parçası olan Zeytin Dalı Harekâtı’na desteğimizin eksilmeksizin devam edeceğini belirtiyoruz” şeklinde konuştu. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here