Başkan Seyfi Dingil, Milletvekili Şanverdi ve İl Başkanı Güler’e Ziyaretlerinde Eşlik Etti

0
36

Bir dizi ziyaret ve program için İskenderun’a gelen Ak Parti MKYK üyesi ve Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi ve Ak Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler’e, gerçekleştirdikleri ziyaretlerde eşlik eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ziyaretler hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Yoğun bir şekilde düzenlenen programlar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Ak Parti MKYK üyemiz ve Hatay Milletvekilimiz Fevzi Şanverdi ve Ak Parti Hatay İl Başkanımız İbrahim Güler ile ilk olarak Ak Parti İskenderun ilçe teşkilatına ziyarette bulunduk. Burada teşkilat mensuplarımız ile bir araya geldik. Ak Parti İskenderun İlçe Başkanlığına atanan Bestami Bilgili’ye hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Ülke ve yerel gündeme dair fikir alışverişinde bulunduk. Cumartesi günü yapılacak olan Ak Parti 6. olağan genel kurulun şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diledik” dedi.

Ziyaret programı kapsamında, hastanede yatmakta olan Mehmetçiği de ziyaret ettiklerini kaydeden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Burada Afrin’de gerçekleştirilen Zeytin Dalı harekâtında yaralanan askerimizi ziyaret ettik. Aile yakınlarına ve askerimize geçmiş olsun dileklerimizi ileterek rabbimden harekâtta yaralanan tüm Mehmetçiklerimiz için acil şifalar diledik. Askerimizin ve ailesinin her zaman yanlarında olduklarımızı ifade ettik. Ardından hastane tedavi gören diğer hastalarımızda ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik” diye konuştu.

Başkan Seyfi Dingil, daha sonra teşkilat üyeleri ile birlikte taziye ve geçmiş olsun ziyaretlerinde bulunduklarını da sözlerine ekledi. (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here