Başkan Dingil Sakarya Çok Amaçlı Semt Pazarında İncelemelerde Bulundu

0
114

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Sakarya Mahallesinde yapımına başlanan çok amaçlı semt pazarını yerinde inceledi.

Sakarya Mahallesi Muhtarı Mustafa Tuzluoğlu ile birlikte çok amaçlı semt pazarında incelemelerde bulunan Başkan Dingil, ilk etapta İskenderun’da dört farkı noktaya semt pazarının yapılacağını ifade ederek; “Bu projelerin ilki bilindiği üzere Fatih Sultan Mehmet Mahallesinde başlamıştı. Bu proje tamamlanmak üzere. Çok amaçlı semt pazarı projelerimizin ikinci ise Sakarya’daki projemiz. Bu projemizde hızla devam ediyor. Kısa bir süre sonra yapım çalışmaları bitecek. Halkımızın ve Pazar esnafımızın hizmetine açılacak. Çalışmalar hızlı ve titiz bir şekilde sürüyor.

Sürekli denetimler yaparak çalışmalar hakkında bilgiler alıyoruz. Şu anda pazarın üst kısmı tamamen kapandı. Bölgede ikamet eden vatandaşlar sadece bu alanı haftada bir gün pazar alışverişinde kullanmayacak. Bu alan sosyal anlamda da hizmet verecek. İskenderun halkına hizmet için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Vatandaşlarımız burada sosyal ve kültürel aktivitelerini de yapabilecek” şeklinde konuştu. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here