Başkan Adayı Fatih Tosyalı; “Ayrım Yapmadan, Ayırmadan Hizmet Yapacağız”

0
12

Cumhur İttifakı Ak Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı ziyaret ettiği Suçıkağı, Aşkarbeyli, Gültepe, Yıldırımtepe, Yunus Emre ve Sakarya Mahallesinde büyük ilgiyle karşılandı.

İskenderun’a dair hedeflerini ve vizyon projelerini anlatan Tosyalı; “İnsana hizmet, Allah’ın rızası içindir. Ayrım yapmadan, ayırmadan hizmet yapacağız. Bizim bir menfaat ve gelir beklentimiz yok. Bütün enerjimizi, bütün mesaimizi İskenderun’un menfaatleri için harcayacağız” dedi.

Her bir İskenderunluya ulaşmakta kararlı olduğunu ve her bir mahallenin dert ve sıkıntılarının çözümü için yola çıktıklarını da söyleyen Tosyalı, Cumhur İttifakına İskenderunlu hemşerilerinin büyük ilgi göstermesinden duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.

Tosyalı; “Mahalle sakinlerimizin yüzündeki o sevinci, gözünüzdeki ışığı görünce ben çok mutlu oluyorum. Biz sizler için bu göreve talip olduk. Sizin duanız ve Allah rızası için siyaset yapıyoruz. Kentimizin sorunları, mahallemizin sorunları olabilir. Bizim işimiz bu sorunları giderip, daha güzel bir İskenderun için çalışmaktır” diye konuştu. Tosyalı, sevgi, saygı ve hürmetin partisinin esası olduğuna da dikkat çekti.

Mahalle toplantılarına katılan Ak Parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven, MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt ve meclis üyesi adayları da 31 Mart yerel seçimlerinde İskenderun’un, Türkiye’ye örnek olacak bir sonuç alması için seferber olduklarını söylediler. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here