Arsuz Emniyet Müdürü Hasan Gün’den ARİAD’a Ziyaret!

0
1

Arsuz İlçe Emniyet Müdürü Hasan Gün, Arsuz İş İnsanları Derneğine iade-i ziyarette bulundu. Emniyet Müdürü Gün, Arsuz İş İnsanları Derneği (ARİAD) Başkanı Adnan Ağır ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılandı.

Arsuz’un huzur ve güvenliği için hep birlikte çalışacaklarını ifade eden Gün; “Arsuz için hep birlikte elimizi taşın altına koyup Arsuz’u gelecek günlere daha huzurlu yaşanabilir bir kent haline getirmek boynumuzun borcudur” şeklinde konuştu.

Gerçekleşen ziyarette derneğin çalışmaları hakkında bilgiler de veren ARİAD Başkanı Adnan Ağır; “Elbette sizin de dediğiniz gibi hep birlikte bizim de elimizden ne geliyorsa bir sivil toplum kuruluşu olarak yerine getirmeliyiz. Vatandaş olarak kurallara uyarak daha güvenli bir kent haline getirmek bizlerin elindedir. Emniyet Müdürümüz Sayın Hasan Gün’e bu nazik ziyaretinizden dolayı hem kendi adıma hem de yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum” dedi.

Ayrıca Arsuz’un en işlek caddesi Sami Oytun’un trafiğe kapanıp sadece yayalara açık olması gerektiğini ve Madenli civarında meydana gelen elim kazaların önüne geçmek için belediye tarafından EDS (Elektronik Denetleme Sistemi)’nin biran önce devreye girmesinin hayati önem taşıdığına vurgu yapıldı.

Sıcak ve samimi sohbet ortamında yaklaşık bir saat süren ziyarette karşılıklı olarak fikir alış verişinde bulunuldu. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here