Arsuz Belediyesinden Karaağaç ve Nardüzü Mahallelerindeki Yollarla İlgili Açıklama

0
38

Başkan Güven; “İlgili Kurumlarla Görüşmelerimiz Tamamlanma Aşamasındadır”

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Karaağaç ve Nardüzü Mahallelerindeki yollarda yaşanan sıkıntılardan dolayı bir mesaj yayımladı.

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven mesajında; “Sevgili Karaağaç ve Nardüzü halkına; Karaağaç ve Nardüzü mahallelerimizdeki yollarda yaşanan sıkıntıları biliyor, şikâyetlerinizi dinliyor ve çözümü için belediyemizin tüm imkânlarını seferber ettiğimizi bilmenizi istiyorum. Yolların asfaltlanması çalışmalarını, Temmuz ayı içeresinde başlatma niyetinde olduğumuzu daha önce ifade etmiştik. Gerek ülkemizin içinde bulunduğu durum, gerekse belediyemizin içerisinde bulunduğu fiziki ve özel durumundan dolayı finansal kaynakların temini noktasında gecikme yaşanmıştır.

Bu durumda ilgili kurumlarla görüşmelerimiz tamamlanma aşamasındadır. En kısa zamanda tamamlanacağını öngörüyoruz. Karaağaç ve Nardüzü’nde özellikle yolların asfaltlanmamasından kaynaklı sıkıntı ve problemlerin en kısa sürede çözüleceğinden emin olabilirsiniz. Bu gecikme nedeni ile halkımıza verdiğimiz sıkıntıdan dolayı özür diliyor, anlayışınızı bekliyoruz” şeklinde ifadelere yer verdi. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here