Ak Partili Dönmez’den Genel Kurul Öncesi Birlik Mesajı…

1
64

mehmet dönmez1“Kongreye Tek Listeyle, Birlik İçinde Gidelim”

Ak Parti Hatay Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mehmet Dönmez, 30 Kasım 2014 Pazar günü yapılacak olan İskenderun İlçe Teşkilatının Olağan Genel Kurulu öncesi konuştu. Dönmez, genel merkezin ortak kanaati dışında münferit hareket etmek isteyenlerin bu görüşlerini tekrar gözden geçirmelerini temenni etti ve kongreye tek liste halinde, birlik ve beraberlik içinde girilmesi gerektiğini vurguladı.

Dönmez, kongreye tek liste ile gidilmesinin teşkilatlarının birlik ve beraberliğini daha da pekiştireceğini, yerelde sağlanan birlik ve beraberliğin ulusal düzeye de etki ederek 2015 seçimlerinden güçlü Ak Parti çıkışının habercisi olacağını ifade etti. Dönmez, önümüzdeki 2015 genel seçimlerinin İskenderun, bölgemiz ve tüm Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşılması bakımından kritik bir dönüm noktası olduğunun da altını önemle çizdi.

Bu seçimlere Ak Parti İskenderun İlçe Teşkilatının ve tüm Türkiye’deki teşkilatların birlik ve beraberlik içinde girmesinin, bölgemizin ve Türkiye’nin önünü açacağını savunan Dönmez; “Ak Parti genel merkezinin ve defaten Sayın Bakanlarımızın medyaya yaptığı açıklamalardan anlaşılacağı üzere, tüm Türkiye’deki teşkilatlarda teşkilat seçimlerine tek liste ile gidilmesi konusuna ortak bir kanat hasıl oluşmuştur. Bu bağlamda teşkilatımızın en alt kademesinden en üst kademesine kadar oluşan bu ortak kanaat çerçevesinde hareket edilmesini kesinlikle destekliyorum.

Teşkilatlarımızın ve genel merkezimizin bu ortak kanaati dışında münferit hareket etmek isteyenlerin görüşlerini tekrar ve hasetsen gözden geçirmelerini temenni ediyorum. Amaç, yeni Türkiye’nin inşasına katkıda bulunmak ise bunun teşkilat üyelerinin uyumu, özverisi, azmi ve çabası ile olduğunu ilgili tüm kesimlere hatırlatmak isterim.

Ak Parti iktidarı ve Adalet Eski Bakanımız Sayın Sadullah Ergin önderliğinde, bölgemize gelen yatırımların 2015 yeni Türkiye’sinde de artarak devam edebilmesi için, Ak Parti’nin İskenderun’da sandıktan daha da güçlü çıkmasını sağlamak, teşkilat mensuplarımızın ve Ak Parti gönüllülerinin ana hedefi olmalıdır” şeklinde konuştu.

1 YORUM

  1. dayatmalı ve tek lısteyle bence bır yere varılmaz, eğer demokrasıyse seçilmeli, bugüne kadar seçimle gilmişken şimdi neden tek liste anlamış değılım. bunda bır dayatma vardır bence dayatmayla zaten genel seçime gırılırse o zaman daha da vahım olur en azından ben kendım ve çevremi oy kullandırmam..

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here