Ak Partili Adaylar Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

0
56

Başkan Dingil; “24 Haziran’da Türkiye ve Hatay Şahlanacaktır”

Seçim çalışmalarını ara vermeden yoğun bir şekilde sürdüren Ak Parti Hatay Milletvekili Adaylar, çarşı esnafını ziyaret etti.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ve İlçe Başkanı Bestami Bilgili’nin de eşlik ettiği ziyaretlerde Ak Parti iktidarının 16 yıldır hayata geçirdiği icraatları anlatan Milletvekili Adayları, yeni denem için de destek istedi.

Hatay’ın ve İskenderun’un 2002 yılından bugüne kadar Ak Parti’ye her zaman destek verdiğini belirten Başkan Seyfi Dingil; “İnanıyorum ki bu seçimde de halkımızın desteği tam olacaktır. Bu sevdayı 24 Haziran’da da göstereceğinizi ümit ediyorum. Cumhurbaşkanlığımızın önderliğinde 24 Haziran’da hem Türkiye ve Hatay şahlanacaktır.

Ak Parti olarak güçlü bir vekille parlamentoya girmek istiyoruz. Ak Parti iktidarları döneminde esnafa birçok kredi ve destek verildi. Büyüyen gelişen ve kalkınan bir Türkiye için bu seçim hayati bir öneme sahip. Ak Parti iktidarları döneminde ilçemiz hep ilkleri yaşadı. Bundan sonrada ilkleri yaşamaya devam edecektir. Daha fazlası da inşallah 24 Haziran’dan sonra gelecek” şeklinde konuştu. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here