Ak Parti İstişare Toplantısı Payas’ta Yapıldı!

0
104

Ak Parti’nin Dörtyol istişare toplantısı Payas’ta büyük bir katılımla yapıldı. Toplantıya ev sahipliği yapan Payas Belediye Başkanı Bekir Altan ve Ak Parti Payas İlçe Teşkilatı, konukları Belediye Kültür sarayı girişinde karşıladı.

Gerçekleşen toplantıda söz alan konuklar, Payas’ın ilçe olmasından dolayı tüm emeği geçenlere ayrı-ayrı teşekkür etti. Toplantıya Payas Belediye Başkanı Bekir Altan’ın yanı sıra, Ak Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu ile Ak Parti Hatay İl Başkanı İsmail Kimyeci ve partililer katıldı.

Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu’nun ülke gündemi ve Hatay ile ilgili bilgiler verdiği konuşmasının ardından söz alan Ak Parti Hatay İl Başkanı İsmail Kimyeci ise; “Burada gurur verici bir tablo var. Bu hazırlığı yapan başkanımız ve teşkilatımıza teşekkür ederim. Hizmetlerinin kalitesi tartışılmaz olan başkanımız Bekir Altan’a teşekkürlerimi sunarım. Hatay’ımızın yeni ilçesi göz bebeğimiz Payas’ı canı gönülden tebrik ederim” dedi.

Payas Belediye Başkanı Bekir Altan’da istişare toplantısında yaptığı konuşmada, şehre daha kaliteli hizmetler getirileceğinin altını çizerek; “Payas’ın ilçe olması için bizimle birlikte var gücü ile çalışan, her zaman bizlere moral veren İl Başkanımıza, Milletvekillerimize ve teşkilatımıza vatandaşlarım adına teşekkür ediyorum. Payas ve ülkemiz için, hizmetlerimizde sınır tanımadık bu andan itibaren de çıtamızı yükselterek şehrimiz için daha kaliteli hizmet getireceğiz” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here