Yılmaz, İletişim Stratejileri Toplantısına Katıldı

0
17

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Oda ve Borsa Başkanlarına yönelik düzenlenen toplantıya video konferans ile katıldı. Toplantıda genel olarak oda ve borsaların iletişim stratejileri ele alındı. Webinar ile toplantıya katılan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz da toplantı ile ilgili görüş ve önerilerde bulundu.

TÜGEM ve ABİGEM Yetkililerinden İTSO’ya Ziyaret

TÜGEM Derneği Hatay İl Başkanı Ümit Kavani, Eğitim Komite Başkanı Rıfat Otuzbir ve ABİGEM İskenderun Sorumlusu Derya Aslan, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO)’na nezaket ziyaretinde bulundular. TÜGEM İl Başkanı Kavani, Eğitim Komite Başkanı Otuzbir ve ABİGEM İskenderun Sorumlusu Aslan’ı, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ile İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez karşıladı.

Gerçekleşen ziyarette, TÜGEM Derneği Hatay İl Başkanı Ümit Kavani ve Eğitim Komite Başkanı Rıfat Otuzbir, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde düzenlenen eğitim ve sınavlar ile ilgili İTSO yönetimine bilgiler verdi. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here