Yeni Sezon Öncesi Zaman Daralıyor

0
98

Birçok takım, 2024-2025 sezonu öncesinde kamp yapacağı yerleri ayarlamaya ve transfer çalışmalarına ağırlık vermeye başladı. Maddi sıkıntı yaşayan İskenderunspor’da herhangi bir hareket olmaması ise Turuncu-Mavili camiayı kara-kara düşündürüyor. Taraftarlar zamanın daraldığını yeni sezon için gerekli adımların bir an önce atılmasının gerektiğini kaydettiler. Bu arada geçen sezon takımda bulunan bazı isimler de sözleşme feshine gitmeye başladı.

İskenderunspor taraftarları, Turuncu-Mavililere destek anlamında iş adamlarına yaptığı çağrıyı yenileyerek; “Çok sayıdaki takımlar transfer çalışmalarına başlarken, İskenderunspor’umuzun maddi imkansızlıklardan dolayı sessizliğini sürdürmesi bizleri derinden üzmektedir. Bir an önce işadamlarımızdan destek beklemekteyiz” dediler.

Ayrılıklar Başladı…

Öte yandan, geride bıraktığımız sezonda İskenderunspor ile play-off oynama başarısı gösteren Abdurrahman Canlı ve Kutay Yokuşlu’nun Turuncu-Mavili ekip ile olan sözleşmelerini feshettikleri iddia edildi.

1997 doğumlu orta saha oyuncusu Abdurrahman 32 maça çıkıp 2 gol atarken, 1999 doğumlu savunma oyuncusu Kutay Yokuşlu ise 29 maçta 4 gol atmayı başardı. (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here