Ukrayna İnşaat ve Nakliye Sektörü ‘Güven’le Büyüyor

0
83

Ukrayna silobas pazarında lider olan Güven Makine, son 10 yıldır bu ülke için ürettiği yarı römork silobas ve yarı römork damper ihracatında göz doldururken, bu ülkenin inşaat ve nakliye sektörünün büyümesine katkı veriyor.

43 yıldır İskenderun Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren ve hazır beton, çimento, hafriyat, yem, gıda nakliyesinde kullanılmak üzere ürettiği araçlarla adından her zaman söz ettiren Türkiye’nin gururu lider treyler firması GÜVEN, küresel pazarda rekabet etmeye, imal ettiği nitelikli araçları dünyanın her köşesine göndermeye devam ediyor.

Güven, ürettiği yarı römork araçlarla özellikle inşaat, yem ve nakliye sektörüne hizmet eden firma her yıl ortalama 100 adet aracı hızla gelişen ve büyüyen Ukrayna pazarına sunuyor. Başta başkent Kiev olmak üzere Ukrayna’nın diğer önemli şehirleri Karkov, Dnipro, Lviv’de GÜVEN’in ürettiği araçları bugün yollarda görmek mümkün.

3D bilgisayar teknolojisini kullanarak tasarım harikası ürünler yapan GÜVEN bu konuda her zaman öncü konumda yer alıp Türkiye’yi başarıyla temsil ediyor. Özellikle yarı römork ürün gamında V tip silobas, millenium tip silobas, damper, damper silobas, treylermikser v.s araçlar üreten firma Türkiye ve Ukrayna’nın yanı sıra Almanya, Rusya, Ortadoğu ve Arap ülkeleri, Türki Devletler pazarında hak ettiği yeri alıyor.

2020-2021 hedefleri arasında üretim kapasitesinin arttırmak, inşaat ve nakliye sektörüne daha fazla çözüm ortağı olmak ve mevcut olan ihracat ülkelerini daha da fazlalaştırmak şeklinde belirleyen GÜVEN firmasının ülke bayrağını gururla dalgalandırmaya devam edeceği bildirildi.

“En İyiler Her Zaman Güvenle İlerler” mottosuyla üretim yapan GÜVEN satış sonrasında müşterisine destek vermeye devam ediyor. Ürettiği kaliteli ürünlerin yanı sıra müşterilerine sunduğu finansman olanakları, yenilikçi ürünler, satış sonrası hizmet ve ileri seviyedeki müşteri memnuniyeti ile göz dolduruyor. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here